Nasze psy

Beagle
CH. PL., CH. RUS. Elton Łaciata Sfora
urodzony: 01.06.1996 – wł. Dorota
odszedł w 2011 r.

Eltonek został przez mojego męża i mnie kupiony jeszcze zanim się urodził.  Zanim zdecydowaliśmy się na beagla przeczytaliśmy wszystko co się dało na temat rasy.
Był zawsze obdarzony zdecydowanym charakterkiem i żył w przeświadczeniu że jest najfajniejszym beaglem świata. Odkąd z nami zamieszkał pomagał mi obalać mit, że beagle to psy niewyuczalne. Był wyszkolony i posłuszny (w granicach rozsądku oczywiście) ale nie zatracił swojego jakże charakterystycznego dla rasy uporu. Tęsknimy  za jego mądrością i wspaniałym charakterem. Biegaj szczęśliwie w krainie wiecznych łowów kochany mądralo…

Seter Angielski
Ch. PL.; CH. LT. Valentino Rudolph MAGENTA  blue belton&tan
urodzony: 10.07.2003 – wł. Dorota
HD A/A-pies wolny od dysplazji

Rudolph pojawił się w naszym domu jako spełnienie moich marzeń o seterze angielskim. Rasa ta jest dla mnie kwintesencją klasycznego piękna oraz świetnego charakteru. Zakończył już karierę wystawową ale nadal jest moim ukochanym towarzyszem.

Bazyl
Wł. Dorota

Nie jest beaglem ani seterem. Jest po prostu Bazylem. Przygarnęłam go w 2007 roku i od tej pory jest ze mną towarzysząc mi dzielnie we wszystkim co robię

Beagle
Ch.PL. Ml.Ch.PL. Asasello Łaciata Sfora

urodzony: 5.06.2012 – wł. Dorota
HD A/A-pies wolny od dysplazji

Asasello, zwany Azazelkiem pojawił się w moim domu kiedy zabrakło w nim Eltona. Ma wspaniały, zrównoważony charakter i teraz to on jeździ ze mną na wystawy dając mi wiele radości i powodów do dumy.

Seter Angielski
Ch.Pl Casanowa z Magurskiej Krainy
urodziny: 14.05.2004 - wł. Kinga

Nugat zwany też Kropą jest spełnieniem moich marzeń o psie. Jak przystało na setera angielskiego uwielbia długie spacery i wykorzysta każdą okazje by popływać, nawet w kałuży. Obecnie jest już na emeryturze wystawowej, ale zawsze dzielnie dotrzymuje mi kroku.